Inteligentny Sport Zakłady Guide – Zrozumienie Podstawy

Inteligentny Sport Zakłady Guide – Zrozumienie Podstawy

Zakłady już od wieków i wzrosła popularność w ostatnich latach ze względu na technologię. Teraz można postawić zakład w Internecie o swojej ulubionej książce sportowych lub dokonać wyboru na telefonie komórkowym – wszystko to w zaciszu własnego domu. Zakłady sportowe nigdy nie było łatwiejsze w historii ludzkości, aby postawić na sport.

zakłady sportowe na pewno może zapewnić ekstremalną zabawę i emocje do tych, pasjonatem sportu, jak również http://www.xn--zakadybukmacherskie-7fd.net/ poważnych gracza znalezienie sposobu, aby inteligentne pieniądze. Przed jednym wyrusza w zakładach sportowych, to byłoby mądre, aby zrozumieć podstawowe zakładów sportowych.

W tym artykule dowiesz się 8 podstawowych pojęć i definicji powszechnie stosowane w zakładach sportowych.

Zakłady proste

Prosta zakład jest najczęstszą zakład. W tym miejscu można postawić na jednej stronie, aby wygrać. Proste zakłady mogą być wykonane przy użyciu rozprzestrzeniania punkt lub linię pieniędzy lub całości gry, aby przejść powyżej lub poniżej. Format linii będą się różnić w zależności od sportu, które są zakłady dalej.

Parlays

Parlayu to zakład z dwóch lub więcej http://www.zakładybukmacherskie.net/sportingbet/ zespołów (zdarzeń), w którym wszystkie drużyny muszą wygrać. Ponieważ trudniej jest przewidzieć wiele zdarzeń niż w przypadku pojedynczego zdarzenia wzrasta kursy wypłat ponieważ liczba włączonych zdarzeń wzrasta.

Jednak szanse na czas swojego zakładu

Teasers

Teaser jest szczególnym rodzajem parlayu w zakładach sportowych, w których dostosowania rozprzestrzeniania punkt lub całkowite poszczególnych grać. Dodatkowe punkty są albo albo dodane do słabszego lub odejmowana od ulubionych. Cena przesuwając rozprzestrzeniania punkt (dokuczanie) jest mniejszy kurs wypłaty za wygranie zakładów przynętach.

Podpory

W zakładach sportowych, rekwizytem jest specjalny zakład oferowane przez książki sportowej na unikalnych i różnorodnych tematów. Te zakłady mogą być na imprezach sportowych, polityki, a nawet prób http://www.zakładybukmacherskie.net/bet-at-home/ wyników. Te zakłady korzystają z formatu wiersza pieniężnego spłacić kurs i może zawarte na przykład, który zdobędzie pierwsze przyłożenie w Super Bowl, albo kto wygra następne wybory prezydenckie, czy też nie O. J. zostanie uznany za winnego.

Futures

W zakładach sportowych, terminowe kursy są publikowane z wyprzedzeniem na zwycięzców (zespół lub gracza) o różnych ważnych imprez i turniejów na początku sezonu. Szanse zmieni jak sezon lub postępem turnieju i będzie się zmieniać w zależności od wyników każdej drużyny w serii. Jednak szanse na czas swojego zakładu pozostaną w mocy.

Razem (powyżej / poniżej)

W zakładach sportowych, w sumie zakład jest postawić na Nomenklaturze ilość tras, punktów lub goli zdobytych przez obie drużyny w trakcie gry, łącznie z nadgodzinami. Można postawić Over – W zakładach sportowych Over to zakład sportowy, w którym gracz odgadnie, że łączny punkt sumie dwóch zespołów będzie powyżej określonej sumy. Albo można postawić Under – Jeśli chodzi o zakłady sportowe do Under jest zakład, w którym gracz odgadnie, że łączne punkty zdobyte przez dwa zespoły będą pod określonym numerem.

Prostu wybrać zwycięzcę

Punkt Rozprzestrzenianie

W tym zakładów sportowych jest przewidywana różnica punktacji między dwoma zespołami cytowany przez książki sportowej. A „linii” jest ustawiony dla każdej gry przez twórców kursów. Ulubionych będzie miał ujemny (-) sygnał, po którym następuje numer, przy słabszych będzie mieć + (plus), a następnie przez liczbę. Oto przykład linia NFL:

Chicago + 7

Baltimore -7

Baltimore jest faworytem i powinien wygrać przez 8 lub więcej punktów, aby wygrać. Jeśli wygrają przez dokładnie 7 http://www.zakładybukmacherskie.net/betclic/ punktów, gra jest „push” lub krawat, a otrzymasz kwotę zakład z powrotem. Jeśli Baltimore wygrywa 6 punktów lub mniej, albo przegrywa grę, a następnie te, które postawisz na Chicago wygra pieniądze.

Wiele razy zobaczysz punkt 1/2, na przykład Baltimore jest -7 1/2 punktów. Eliminuje to „wypycha”, ponieważ zespół nie może zdobyć 1/2 punktu.

Czasami zobaczysz gry, gdzie spread jest „Pick” lub „PK”. Oznacza to, że linia jest 0, a punkty nie są w rzeczywistości … po prostu wybrać zwycięzcę. Punkt rozprzestrzeniania zakłady mogą być „proste” lub „Parlay” zakłady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *